У Вас ще немає короткої адреси I.UA?

Пошту I.UA вибрали мільйони. Запрошуємо і Вас ознайомитись з нею! Зареєструвавши поштову скриньку на порталі I.UA, Ви отримаєте коротку електронну адресу, що легко запам'ятовується, а також масу переваг описаних на цій сторінці.

Переваги пошти I.UA

1

Легка для запам'ятовування

Електронну адресу ім'я@i.ua легко запам'ятати та продиктувати.
2

Простий і зручний інтерфейс

Вам не доведеться довго розбиратися і шукати необхідні функції. Тут все просто і зрозуміло.
3

Мобільний доступ

За допомогою телефону, Ви отримаєте доступ до своєї поштової скриньки з будь-якої точки земної кулі, де є інтернет.
4

Великий розмір поштової скриньки

Розмір скриньки - 1Гб. При активному використанні цей об'єм автоматично стає ще більше.
5

Пересилка файлів до 8Гб

Ви можете відправляти файли в пошті до 20Мб чи до 8Гб з посиланням на скачування з нашого сайту.

Функціональність пошти від I.UA задовільнить запити найвимогливішого користувача. Прочитайте повний перелік переваг, а також їх короткий опис і ви усе зрозумієте самі.

Легка для запам'ятовування

Електронну адресу ім'я@i.ua легко запам'ятати та продиктувати.

Простий і зручний інтерфейс

Вам не доведеться довго розбиратися та шукати необхідні функції. Тут усе просто та зрозуміло. Крім того, ви можете перемкнути інтерфейс пошти на будь-яку з трьох мов: російську, українську або англійську.

Мобільний доступ

За допомогою сучасного мобільного телефону ви дістанете доступ до своєї поштової скриньки з будь-якої точки земної кулі, де є інтернет. Спеціальна адреса для доступу з мобільних пристроїв через браузер - pda.i.ua Для того, щоб користуватися поштовим мобільним клієнтом встановленим на телефоні, пошту можна викачувати по POP3 протоколу.

Великий розмір поштової скриньки

Розмір Вашої скриньки відразу після реєстрації - 1Гб. При активному використанні цей об'єм автоматично стає ще більше.

Можливість пересилати файли до 8Гб

Ви можете відправляти файли загальним розміром до 8Гб. Файли розміром до 20Мб можуть пересилатися разом з листом. Файли розміром від 20 Мб закачуються на сервер I.UA, а одержувачеві приходить посилання на його швидке скачування. Це дозволяє не турбуватися про розмір, як своєї поштової скриньки, так і скриньки одержувача, адже вона не виявиться переповненою від отриманих великих файлів.

Захист від вірусів і спаму

Немає приводу турбуватися про можливі віруси в надісланих Вам файлах і документах, уся кореспонденція автоматично перевіряється антивірусною системою.

Антиспам система

Антиспам система, яку ви можете навчати, скоротить до мінімуму кількість кореспонденції, яку ви не бажаєте отримувати. Крім того, ви можете активувати систему "Карантин" і тоді усі невідомі Вам відправники спершу повинні будуть підтвердити, що хочуть відправити лист саме Вам. Важливий для Вас відправник напевно підтвердить свій намір, а ось організатори великих спам-розсилок цього робити не стануть.

Збирач пошти з інших скриньок

У Вас є скриньки на інших поштових системах, і ви боїтеся пропустити важливий лист? За допомогою збирача пошти ви можете автоматично збирати кореспонденцію з усіх своїх скриньок і читати її в одному зручному інтерфейсі від I.UA.

Сортування листів

Можливість створювати теки та автоматично складати в них листи за заданими Вами характеристиками. Наприклад: "По роботі", "Розсилки новин", "Коментарі з блогу" і т.д.

POP3 і SMTP

Можливість отримувати та відправляти пошту по протоколу POP3 і SMTP. Наприклад, для того, щоб користуватися поштовим клієнтом (The Bat, Outlook та ін.) встановленим на Вашому комп'ютері або смартфоні.

Автовідповідач

Якщо з якої-небудь причини ви не зможете відповідати на важливі листи, є можливість налаштувати автоматичні відповіді. Наприклад, для того, щоб сповістити про свою відсутність. Автовідповідач може бути активований Вами як для усіх, так і для конкретних відправників або типів листів, по заданих Вами параметрах.

Підвищена безпека

Для того, щоб бути повністю упевненим, що Вашу поштову скриньку ніхто, окрім Вас, не читає, є можливість активувати автоматичне ведення журналу, в якому фіксуються усі заходи у Вашу пошту. Крім того, можна обмежити доступ до своєї скриньки тільки із заданих IP адрес.

Відправка листів від декількох Ваших e-mail адрес

Якщо у Вас є необхідність писати листи від декількох своїх e-mail адрес, то Вам буде зручно робити це з єдиної поштової скриньки на I.UA. При відправці листа, варто лише вибрати одну з раніше вказаних Вами адрес в полі "Від кого".

Повідомлення про нові листи за допомогою SMS

Ви можете бути вмить проінформовані про те, що отримали лист, настроївши повідомлення по SMS на номер Вашого мобільного телефону.

Переадресація

При необхідності ви можете налаштувати пересилку або дублювання на будь-яку іншу поштову скриньку як усієї Вашої кореспонденції, так і якоїсь конкретної, відповідно до заданих Вами правил.

Checker I.UA

За допомогою зручної маленької програми Checker I.UA, встановлюваною на Ваш комп'ютер, ви можете отримувати повідомлення про надходження свіжої пошти у вигляді звукового сповіщення та іконки, що блимає, поряд з годинником на робочому столі. Окрім перевірки пошти, Checker I.UA має ще ряд переваг, про які можна прочитати на сторінці з його описом.

Корисні дрібниці веб-інтерфейсу

При використанні пошти за допомогою браузеру Вашого персонального комп'ютера, існує ряд корисних дрібниць. Серед них: скачування великого числа прикріплених до листа файлів одним архівом; швидке додавання прикріплених до листа зображень у фотоальбоми на I.UA; форматування тексту листа; зручна робота з Вашими контактами; а також багато що інше.

Створити поштову скриньку